O nas

Witamy w Solej Siedlisku noclegi Czarna Góra – Stronie Śląskie

Zostaw za sobą codzienność i przeżyj prawdziwą polską  gościnność w naszym rodzinnym pensjonacie.

Wieś  Sienna – Janowa Góra w Sudetach  pięknego kraju oferuje wiele możliwości: turystyka w lecie  romantyczne  spacery w Parku Krajobrazowym. Wysokie szczyty i piękne lasy, przejażdżki  na siodle roweru,wyprawy do jaskiń w jednym z najbardziej naturalnych miejsc w Polsce.

W zimie Czarna Góra przyciągają narciarzy i snowboardzistów,ale również miłośnicy nart biegowych pokochają doliny Siennej- Janowej Góry. Tych, którzy chcą poznać łagodniejszą stronę w sezonie zimowym mogą spróbować swoich sił zimowej turystyki pieszej. Kolejną główną atrakcją: Twoich wakacji będzie zawsze majestatyczny krajobraz gór.

Po aktywnym dniu na świeżym powietrzu w naszym  Pensjonacie  możesz  zafundować sobie kojący masaż i cenne chwile odpoczynku.

Kulinarne  specjały z naszej  kuchni  zachwycą serca nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Po kuchni dla naszych gości proponujemy wizytę w  przytulnych salonikach przy barze.

Zawsze my i nasi pracownicy jestesmy do dyspozycji, aby wakacje w Solej Siedlisku były niezapomnianym przeżyciem. Czekamy na Ciebie!

Z poważaniem Rodzina Sosnowskich.

Siedlisko Solej

Lokalizacja

Siedlisko Solej położone jest w Sudetach w górach Masywu Śnieżnika, w otoczeniu lasów świerkowych na terenie Parku Krajobrazowego. Pensjonat nasz znajduje się w Siennej, zaledwie 700 m od stoków narciarskich Czarnej Góry i 5 km od Stronia Śląskiego. Dogodna lokalizacja, wysoki standard i niepowtarzalny klimat naszego pensjonatu wyrażają jego oryginalność.

Wyposażenie Siedliska Solej

10To szczególne miejsce dla osób, które pragną spokoju, ciszy i wypoczynku w rodzinnej atmosferze, idealne miejsce narciarzy i rowerzystów górskich. Dysponujemy 17 pokojami z łazienkami TV, wi-fi 2, 3, 4 i 5 osobowymi oraz apartamenty. Łącznie Siedlisko Solej może gościć 42 osoby. Do Państwa dyspozycji oddajemy saloniki w stylu secesyjnym, w których można skosztować nalewkę gospodarzy, wypić dobre trunki i posłuchać muzyki. Dostępne są także dla gości:

  • Sauna Fińska
  • Bar przy salonikach
  • Chata grillowa z miejscem na ognisko.
  • Dla najmłodszych sala oraz plac zabaw.
  • Wi-FI
  • Bezpłatny ogrodzony i monitorowany parking

Organizacja imprez

Impreza w Solej SiedliskuDla klientów biznesowych Siedlisko Solej oferuje możliwość zorganizowania spotkań integracyjnych, szkoleń, imprez okolicznościowych. Na życzenie aranżujemy salę konferencyjną w jednym z pomieszczeń. Organizujemy również kameralne przyjęcia weselne, urodzinowe itp. Nie sposób w kilku zdaniach opisać uroki tego miejsca.