Pokój 101

Siedlisko Solej-Czarna Góra w Stroniu Śląskim zachęca Państwa do skorzystania z oferty noclegu i wynajęcia pokoju, którego wystrój nawiązuje do stylu mieszczańskiego. Zachowaliśmy wygląd oraz najbardziej szczególne cechy architektury XIX-wiecznej. Dzięki skrupulatnej dbałości o detale, umeblowaniu oraz zachowaniu harmonii nawiązujemy do czasów, które zachwycały wyrazistym stylem.

Jasny, słoneczny pokój 101 w stylu mieszczańskim znajduje się na parterze pensjonatu, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla Gości. Przygotowany został dla 3 osób: wewnątrz znajduje się łóżko 2-osobowe oraz 1-osobowe.

Pomieszczenie jest niezwykle przestronne. Zaopatrzone zostało w niezbędne meble. Wnętrze zachowaliśmy w charakterystycznej dla romantyzmu kolorystyce jasnego, lakierowanego drewna. Dodatki zostały dopasowane w taki sposób, by zwiększać komfort Gości rezydujących w pokoju. Podczas noclegu w naszym pensjonacie Goście mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia w postaci telewizora oraz dostępu do internetu. W pokoju znajduje się również doskonale wyposażona łazienka.

Podstawowe informacje

Styl Mieszczański
Ilość miejsc 3
Rodzaj łóżka 2-osobowe+pojedyncze
Łazienka TAK
Piętro Parter
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Jasny, słoneczny pokój.