Pokój 102

Dla Gości Pensjonatu Siedlisko Solej na Czarnej Górze przygotowaliśmy uroczy pokój dla 2 osób usytuowany na parterze. Jest nie tylko bardzo przytulny, ale także jasny, idealny dla pary. Wnętrze zostało stworzone w uwzględnieniem niezwykłego mieszczańskiego stylu. Meble i poszczególne dodatki dopasowaliśmy do wnętrza w taki sposób, by nie tylko cieszyły oczy naszych Gości, ale także zwiększały komfort pobytu.

Nie zapomnieliśmy jednak o tym, by nasi Goście mieli stały dostęp do nowoczesnych udogodnień. W pokoju znajduje się telewizor oraz internet. Wnętrze zaopatrzone zostało w duże wygodne 2-osobowe łóżko i łazienkę. Z okien roztacza się z kolei piękny widok na tereny zielone wokół pensjonatu.

Pokój mieszczański powstał z zachowaniem wszelkich detali. Ten wyjątkowy XIX-wieczny styl pozostawił nam w spadku niezwykłe pomysły aranżacyjne. Wchodząc do pokoju 102 nasi Goście z pewnością docenią, z jak wielką starannością zadbaliśmy o elementy dekoracyjne, które zwiększają wygodę, a także pozwalają w pełni czerpać radość z przebywania w naszym pensjonacie.

Podstawowe informacje

Styl Mieszczański
Ilość miejsc 2
Rodzaj łóżka 2-osobowe
Łazienka TAK
Piętro Parter
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Przytulny, ciepły pokój.