Pokój 103

Doskonale wiemy, czego poszukują nasi Goście podczas urlopu: spokoju, komfortu oraz przepięknych widoków. Nasz pensjonat w Siedlisku Solej-Czarna Góra oferuje pokój 2-osobowy zachowany w mieszczańskim stylu. Powstał z myślą o osobach, które cenią sobie tradycyjne wnętrza pełne uroku dodatków nawiązujących do XIX-wiecznej sztuki burżuazyjnej.

Proponowany przez nas kameralny pokoik 103 w stylu mieszczańskim posiada duże 2-osobowe łóżko oraz własną łazienkę. Jest przy tym przytulny, będzie zatem doskonały dla pary, która chce spędzić miły weekend w otoczeniu Parku Krajobrazowego wokół pensjonatu. Zaopatrzony został również w telewizor. Posiada stały dostęp do internetu, co pozwala na przykład na codzienne sprawdzanie korespondencji elektronicznej.

Pokój usytuowany jest na parterze pensjonatu, dzięki czemu Goście mają do niego bardzo łatwy dostęp. Wnętrze powstało zgodnie z cechami charakterystycznymi dla stylu mieszczańskiego. Solidne meble w kolorze jasnego drewna oraz dodatki sprawiają, że Goście niemal przenoszą się do cichego, XIX-wiecznego dworku.

Podstawowe informacje

Styl Mieszczański
Ilość miejsc 2
Rodzaj łóżka 2-osobowe
Łazienka TAK
Piętro Parter
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Kameralny pokoik.