Pokój 106

Pokój 106

Niepowtarzalny styl w połączeniu z niezwykłą drobiazgowością dodatków sprawia, że nasz pokój w stylu Biedermeier prezentuje się bardzo okazale. Nasi Goście z pewnością będą czuli się w nim komfortowo. W pensjonacie Siedlisko Solej w Stroniu Śląskim mogą Państwo zakosztować życia rodem z prawdziwego XIX-wiecznego dworku pełnego szyku i elegancji.

Pokój 106 w stylu Biedermeier na 1 piętrze naszego pensjonatu przygotowany został dla 4 osób. Wewnątrz mieszczą się wygodne łóżka: jedno 2-osobowe oraz 2 pojedyncze. Gościom zapewniamy dostęp do własnej przestronnej łazienki, a także dużego balkonu z widokiem na Park Krajobrazowy. W każdym pokoju znajduje się również telewizor i stały dostęp do internetu.

Czym charakteryzuje się styl Biedermeier? To przede wszystkim pochwała dla mieszczańskiej dbałości o detale. W pokoju znajdują się stylowe meble z lakierowanego drewna, eleganckie lampy, a także dodatki, które nawiązują do XIX wieku: serwetki, barwne kilimy i zasłony, suszone kwiaty, stare fotografie oraz krajobrazy na ścianach.

Podstawowe informacje

 

Styl Biedermeier
Ilość miejsc 4
Rodzaj łóżka 2-osobowe+2xpojedyncze
Łazienka TAK
Piętro I piętro
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Duży balkon