Pokój 107

Jeśli marzą Państwo o spędzeniu wolnego czasu w wyjątkowym otoczeniu, serdecznie zachęcamy do noclegu w pokoju w stylu dworskim. W środku na naszym Gości czekają 3 pojedyncze, wygodne łóżka, nowoczesna łazienka, lodówka oraz telewizor. Zapewniamy również dostęp do internetu. Pokój usytuowany jest na I piętrze. Posiada przestronny balkon, z którego można podziwiać piękne widoki na las okalający pensjonat Siedlisko Solej w Stroniu Śląskim.

Przestronne wnętrze pokoju 107 zaaranżowaliśmy z zachowaniem charakterystycznego stylu dworskiego. Wyposażone zostało w oryginalne polskie meble dworskie, a także gustowne dodatki: kilimy, obrazy, stare fotografie oraz pościele w subtelne kwiatowe wzory.

Dzięki dbałości o każdy detal sprawiamy, że Goście naszego pensjonatu czują się podczas noclegu bardzo komfortowo. Rzeźbione masywne meble, łóżka oraz stoły dopełniają całość, wpływając na walory estetyczne pokoju. W rezultacie nasi Goście otrzymują możliwość noclegu w przytulnym, jasnym i przestronnym wnętrzu, pełnym poszanowania dla polskiej tradycji szlacheckiej.

Podstawowe informacje

Styl Dworski
Ilość miejsc 3
Rodzaj łóżka 3xpojedyncze
Łazienka TAK
Piętro I piętro
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Wyposażony w oryginalne polskie meble dworskie. Balkon, lodówka.