Pokój 108

Szukają Państwo pomysłu na spędzenie weekendu we francuskim stylu? Zachęcamy do noclegu w naszym pensjonacie Siedlisko Solej w Stroniu Śląskim. Pokój urządzono zgodnie z dworską etykietą. Wnętrze zaaranżowane zostało z dbałością o każdy szczegół. Eleganckie dodatki, drewniane meble, a także zwiewne elementy dekoracyjne dodają przestrzeni niecodziennego uroku.

Pokój 108 w stylu francuskim przygotowany został dla 4 osób. Wewnątrz na Gości czeka wygodne łóżko 2-osobowe oraz 2 łóżka pojedyncze. Usytuowany na I piętrze naszego pensjonatu pozwala na oglądanie pięknych widoków z niewielkiego balkoniku przylegającego do pokoju. Oprócz tego Gościom zapewniamy własną łazienkę, telewizor oraz stały dostęp do internetu.

Wykorzystane przez nas rozwiązania aranżacyjne sprawiają, że czas spędzony w pokoju w stylu francuskim nie będzie czasem straconym. Goście pensjonatu mogą liczyć na niezwykłe wrażenia estetyczne dzięki lekkim dodatkom. Naturalność i prostota stylu cieszą się wśród naszych Gości ogromnym uznaniem.

Podstawowe informacje

Styl Francuski
Ilość miejsc 4
Rodzaj łóżka 2-osobowe+2xpojedyncze
Łazienka TAK
Piętro I piętro
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Balkonik.