Pokój 109

Gustowny wystrój, dbałość o detale oraz jasne dodatki sprawiają, że pokój anielski pensjonatu Siedlisko Solej w sposób szczególny wyróżnia się spośród innych naszych propozycji. Wnętrze emanuje spokojem za sprawą delikatnych, pastelowych kolorów, które optycznie powiększają wnętrze i sprawiają, że nasi Goście czują się w nim bardzo swobodnie. Za oknem rozciąga się z kolei zachwycający widok na tereny zielone, z których znana jest Czarna Góra.

Pokój 109 na I piętrze pensjonatu Siedlisko Solej przygotowany został dla 3 osób. Wewnątrz czekają 3 wygodne, pojedyncze łóżka pościelone kompletami w subtelne kwiatowe wzory. U wezgłowia znajduje się obraz nawiązujący do tradycji chrześcijańskiej. Pozostałe ozdoby zostały dopasowane w taki sposób, by w jak największym stopniu podkreślić wyjątkowość oraz prostotę stylu charakterystycznego dla polskiego dworu.

W pokoju znajdują się liczne udogodnienia: doskonale wyposażona łazienka, nowoczesny telewizor oraz dostęp do internetu. Wszystko to sprawia, że Goście naszego pensjonatu mogą poczuć się w pokoju anielskim jak u siebie.

Podstawowe informacje

 

Styl Anielski
Ilość miejsc 3
Rodzaj łóżka 3xpojedyncze
Łazienka TAK
Piętro I piętro
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Piękny widokowy.