Pokój 112

Gości, którzy pragną spędzić intymne chwile tylko we dwoje w naszym pensjonacie, zapraszamy do naszego pokoju urządzonego w stylu klasycznym. Wnętrze emanuje spokojem za sprawą gustownie dobranych dodatków nawiązujących do XIX-wiecznego wzornictwa dworskiego.

W pokoju na zakochanych czeka wygodne, duże 2-osobowe łóżko oraz komplet niezbędnych mebli wyróżniających się estetycznym wykonaniem. Bogato rzeźbione nawiązują do dawnej architektury szlacheckiej. Zapewniamy również dodatkowe udogodnienia w postaci telewizora oraz internetu. Ponadto goście otrzymują dostęp do własnej, nowocześnie wyposażonej łazienki. Pokój usytuowany został na II piętrze pensjonatu. Z jego okien roztacza się cudowna panorama zielonych okolic Czarnej Góry.

Zapewniamy Gościom możliwość spędzenia intymnych chwil w spokojnej okolicy oraz unikalnej atmosferze, którą zapewniają dodatki wchodzące w skład wyposażenia pokoju. Pobyt w naszym pensjonacie to również doskonały sposób na to, by spędzić wspólny weekend nieco staroświecko i zarazem bardzo romantycznie.

Podstawowe informacje

Styl Klasyczny
Ilość miejsc 2
Rodzaj łóżka 2-osobowe
Łazienka TAK
Piętro II piętro
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Pokój dla zakochanych.