Pokój 114

Siedlisko-Solej to niezwykle romantyczne miejsce, idealne do spędzania czasu w gronie najbliższych. Chcąc zapewnić naszym Gościom jak największy komfort, proponujemy pobyt w apartamencie studio dla 4 osób, w którym znajdują się dwa oddzielne, przestronne pokoje, każdy z doskonale wyposażoną łazienką. Wewnątrz na Gości czeka wygodne łóżko 2-osobowe oraz 2 łóżka pojedyncze.

Podczas aranżacji apartamentu 114 zadbaliśmy o to, by swoim wyglądem jak najbardziej nawiązywał do XIX-wiecznego wystroju dawnych dworków. W skład wyposażenia pokoju wchodzą bogato zdobione meble, szerokie łóżka, solidne stoły oraz inne dekoracje, które nadają temu miejscu unikatowego charakteru: stare zdjęcia, lampy, wygodne fotele, barwne kilimy, orientalne dywany, zdobione narzuty i pościele, zwiewne zasłony czy ażurowe serwety.

Gościom naszego apartamentu zapewniamy pełen komfort. W środku oprócz doskonale wyposażonej łazienki znajduje się telewizor oraz dostęp do internetu. Z okien pokoju usytuowanego na II piętrze rozciąga się z kolei przepiękny widok na lasy Czarnej Góry.

Podstawowe informacje

Apartament studio
Ilość miejsc 4
Rodzaj łóżka 2-osobowe+2xpojedyncze
Łazienka TAK
Piętro II piętro
Internet TAK
TV TAK
Dodatkowe informacje Dwa oddzielne pokoje, każdy z łazienką, balkonik. Lodówka.